Mei 2018
Donderdag 24 mei
10:00 – 16:00

Competitie

19:00 – 22:00

Herenavond

Vrijdag 25 mei
13:00 – 23:59

Competitie

19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 26 mei
09:00 – 18:00

Competitie

Zondag 27 mei
09:00 – 18:00

Competitie

09:00 – 13:00

Competitie Groen

Maandag 28 mei
10:00 – 17:00

Senioren Plus Toernooi

Dinsdag 29 mei
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 31 mei
10:00 – 16:00

Competitie

19:00 – 22:00

Herenavond

Juni 2018
Vrijdag 1 juni
13:00 – 23:59

Competitie

19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 2 juni
09:00 – 18:00

Competitie

Zondag 3 juni
09:00 – 18:00

Competitie

09:00 – 13:00

Competitie Groen

Maandag 4 juni

Roosendaalse kampioenschappen

Dinsdag 5 juni

Roosendaalse kampioenschappen

19:30 – 22:30

Damesavond

Woensdag 6 juni

Roosendaalse kampioenschappen

13:30 – 16:00

Muurtoernooi

17:00

Afsluitende BBQ competitie

Donderdag 7 juni

Roosendaalse kampioenschappen

10:00 – 16:00

Competitie inhaaldag

19:00 – 22:00

Herenavond

Vrijdag 8 juni

Roosendaalse kampioenschappen

13:00 – 23:59

Competitie inhaaldag

19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 9 juni

Roosendaalse kampioenschappen

09:00 – 18:00

Competitie inhaaldag

09:30 – 18:00

Padel voorjaars competitie

Zondag 10 juni

Roosendaalse kampioenschappen

09:00 – 18:00

Competitie inhaaldag

09:00 – 12:00

Competitie Rood/Oranje

Dinsdag 12 juni
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 14 juni
19:00 – 22:00

Herenavond

Vrijdag 15 juni
19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 16 juni
09:30 – 18:00

Padel voorjaars competitie

Zondag 17 juni
09:00 – 12:00

Competitie Rood/Oranje

Dinsdag 19 juni
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 21 juni
19:00 – 22:00

Herenavond

Vrijdag 22 juni
19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 23 juni
09:00

Clubkampioenschappen

09:30 – 18:00

Padel voorjaars competitie

Zondag 24 juni
09:00 – 12:00

Competitie Rood/Oranje

09:00

Clubkampioenschappen

Maandag 25 juni
16:00

Clubkampioenschappen

Dinsdag 26 juni
16:00

Clubkampioenschappen

Woensdag 27 juni
13:00

Clubkampioenschappen

Donderdag 28 juni
16:00

Clubkampioenschappen

Vrijdag 29 juni
16:00

Clubkampioenschappen

Zaterdag 30 juni
09:00

Clubkampioenschappen

Juli 2018
Zondag 1 juli
09:00 – 12:00

Competitie Rood/Oranje

09:00

Clubkampioenschappen

Dinsdag 3 juli
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 5 juli
19:00 – 22:00

Herenavond

Vrijdag 6 juli
19:30 – 22:30

Mixavond

Dinsdag 10 juli
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 12 juli
19:00 – 22:00

Herenavond

Vrijdag 13 juli
19:30 – 22:30

Mixavond

Dinsdag 17 juli
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 19 juli
19:00 – 22:00

Herenavond

Vrijdag 20 juli
19:30 – 22:30

Mixavond

Dinsdag 24 juli
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 26 juli
19:00 – 22:00

Herenavond

Vrijdag 27 juli
19:30 – 22:30

Mixavond

Maandag 30 juli
10:00

Open en ***Nationaal Ranglijst toernooien

Dinsdag 31 juli
10:00

Open en ***Nationaal Ranglijst toernooien

19:30 – 22:30

Damesavond

Augustus 2018
Woensdag 1 augustus
10:00

Open en ***Nationaal Ranglijst toernooien

Donderdag 2 augustus
10:00

Open en ***Nationaal Ranglijst toernooien

Vrijdag 3 augustus
10:00

Open en ***Nationaal Ranglijst toernooien

Zaterdag 4 augustus
10:00

Open en ***Nationaal Ranglijst toernooien

Zondag 5 augustus
10:00

Open en ***Nationaal Ranglijst toernooien

Dinsdag 7 augustus

Damesavond

Donderdag 9 augustus
19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 10 augustus
19:30 – 22:30

Mixavond

Dinsdag 14 augustus

Damesavond

Donderdag 16 augustus
19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 17 augustus
19:30 – 22:30

Mixavond

Zondag 19 augustus
09:00 – 18:00

Mini/Maxi toernooi

Dinsdag 21 augustus

Damesavond

Donderdag 23 augustus
19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 24 augustus

Kamp

t/m 26-08-2018
19:30 – 22:30

Mixavond

Dinsdag 28 augustus

Damesavond

Donderdag 30 augustus
19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 31 augustus
18:00 – 22:00

Mix/Invitatie toernooi/mosselavond

September 2018
Dinsdag 4 september

Damesavond

Donderdag 6 september
19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 7 september
09:00 – 16:00

Ladies-Day

19:30 – 22:30

Mixavond

Zondag 9 september

Rood/oranje competitie

Dinsdag 11 september

Damesavond

10:00 – 16:00

competitie najaar

Donderdag 13 september
10:00 – 16:00

competitie najaar

19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 14 september
13:00 – 23:59

competitie najaar

19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 15 september
09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

Zondag 16 september

Najaars competitie Geel

09:00 – 13:00

Rood/Oranje Groene competitie

09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

Dinsdag 18 september

Damesavond

10:00 – 16:00

competitie najaar

Donderdag 20 september
10:00 – 16:00

competitie najaar

19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 21 september
13:00 – 23:59

competitie najaar

19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 22 september
09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

Zondag 23 september

Najaars competitie Geel

09:00 – 13:00

Rood/Oranje Groene competitie

09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

Dinsdag 25 september

Damesavond

10:00 – 16:00

competitie najaar

Donderdag 27 september
10:00 – 16:00

competitie najaar

19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 28 september

Superkindermiddag

13:00 – 23:59

competitie najaar

19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 29 september
09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

Zondag 30 september

Najaars competitie Geel

09:00 – 13:00

Rood/Oranje Groene competitie

09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

Oktober 2018
Dinsdag 2 oktober

Damesavond

10:00 – 16:00

competitie najaar

Donderdag 4 oktober
10:00 – 16:00

competitie najaar

19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 5 oktober
13:00 – 23:59

competitie najaar

19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 6 oktober
09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

Zondag 7 oktober

Najaars competitie Geel

09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

Dinsdag 9 oktober

Damesavond

10:00 – 16:00

competitie najaar

Donderdag 11 oktober
10:00 – 16:00

competitie najaar

19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 12 oktober
13:00 – 23:59

competitie najaar

19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 13 oktober
09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

Zondag 14 oktober

Najaars competitie Geel

09:00 – 12:00

Competitie Groen

09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

Dinsdag 16 oktober

Damesavond

10:00 – 16:00

competitie najaar

Donderdag 18 oktober
10:00 – 16:00

competitie najaar

19:30 – 22:30

Speciale Herenavond

Vrijdag 19 oktober
13:00 – 23:59

competitie najaar

19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 20 oktober
09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

Zondag 21 oktober

Najaars competitie Geel

09:00 – 12:00

Competitie Groen

09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

Dinsdag 23 oktober

Damesavond

10:00 – 16:00

competitie najaar

Donderdag 25 oktober
10:00 – 16:00

competitie najaar

19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 26 oktober
09:00 – 16:00

Goede doel toernooi

13:00 – 23:59

competitie najaar

19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 27 oktober
09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

Zondag 28 oktober
09:00 – 12:00

Competitie Groen

09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

Dinsdag 30 oktober

Damesavond

10:00 – 16:00

competitie najaar inhaaldag

November 2018
Donderdag 1 november
10:00 – 16:00

competitie najaar inhaaldag

19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 2 november
13:00 – 23:59

competitie najaar inhaaldag

19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 3 november
09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar inhaaldag

Zondag 4 november
09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar inhaaldag

Dinsdag 6 november

Damesavond

10:00 – 16:00

competitie najaar

Donderdag 8 november
10:00 – 16:00

competitie najaar inhaaldag

10:00 – 16:00

Competitie winter 2018/2019

19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 9 november
13:00 – 23:59

competitie najaar inhaaldag

19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 10 november
09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar inhaaldag

10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Zondag 11 november
09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Dinsdag 13 november

Damesavond

10:00 – 16:00

competitie najaar

Donderdag 15 november
10:00 – 16:00

Competitie winter 2018/2019

10:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 16 november
13:00 – 23:59

competitie najaar inhaaldag

19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 17 november
09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

Zondag 18 november
09:30 – 18:00

Padel najaars competitie

10:00 – 18:00

competitie najaar

10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

Dinsdag 20 november

Damesavond

Donderdag 22 november
10:00 – 16:00

Competitie winter 2018/2019

19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 23 november
19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 24 november
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Zondag 25 november
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Dinsdag 27 november

Damesavond

Donderdag 29 november
19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 30 november
19:30 – 22:30

Mixavond

December 2018
Dinsdag 4 december

Damesavond

Donderdag 6 december
10:00 – 16:00

Competitie winter 2018/2019

19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 7 december
19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 8 december
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Zondag 9 december
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Dinsdag 11 december

Damesavond

Donderdag 13 december
10:00 – 16:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 14 december
19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 15 december
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

Zondag 16 december
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

Dinsdag 18 december

Damesavond

Donderdag 20 december
19:30 – 22:30

Herenavond

Vrijdag 21 december
19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 29 december
10:00 – 16:00

Uitbuiktoernooi

Januari 2019
Donderdag 10 januari
10:00 – 16:00

Competitie winter 2018/2019

Zaterdag 12 januari
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Zondag 13 januari
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Donderdag 17 januari
10:00 – 16:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

Zaterdag 19 januari
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

Zondag 20 januari
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

Donderdag 24 januari
10:00 – 16:00

Competitie winter 2018/2019

Zaterdag 26 januari
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Zondag 27 januari
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Donderdag 31 januari
10:00 – 16:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

Februari 2019
Zaterdag 2 februari
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

Zondag 3 februari
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

Donderdag 7 februari
10:00 – 16:00

Competitie winter 2018/2019

Zaterdag 9 februari
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Zondag 10 februari
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Donderdag 14 februari
10:00 – 16:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

Zaterdag 16 februari
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

Zondag 17 februari
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Zaterdag 23 februari
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Zondag 24 februari
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Maart 2019
Zaterdag 2 maart
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Zondag 3 maart
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Donderdag 7 maart
10:00 – 16:00

Competitie winter 2018/2019

Zaterdag 9 maart
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Zondag 10 maart
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019

Donderdag 14 maart
10:00 – 16:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

Zaterdag 16 maart
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019 inhaaldag

Zondag 17 maart
10:00 – 18:00

Competitie winter 2018/2019