Maart 2019
Maandag 25 maart
16:00 – 20:00

open jeugdtoernooi

open jeugdtoernooi

Dinsdag 26 maart
16:00 – 20:00

open jeugdtoernooi

open jeugdtoernooi

19:30 – 22:30

Damesavond

Woensdag 27 maart
16:00 – 20:00

open jeugdtoernooi

open jeugdtoernooi

Donderdag 28 maart
16:00 – 20:00

open jeugdtoernooi

open jeugdtoernooi

19:00 – 22:00

Herenavond

Vrijdag 29 maart
16:00 – 20:00

open jeugdtoernooi

open jeugdtoernooi

19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 30 maart
09:30 – 18:00

Padel Voorjaarscompetitie

16:00 – 20:00

open jeugdtoernooi

open jeugdtoernooi

Zondag 31 maart
09:30 – 18:00

Padel Voorjaarscompetitie

09:30 – 12:00

Rood/oranjecompetitie

April 2019
Dinsdag 2 april
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 4 april
19:00 – 22:00

Herenavond

Vrijdag 5 april
19:30 – 22:30

Mixavond

Zaterdag 6 april

Voorjaarscompetitie

09:30 – 18:00

Padel Voorjaarscompetitie

Zondag 7 april

Voorjaarscompetitie

Rood/oranjecompetitie

Groen/gelecompetitie

09:30 – 18:00

Padel Voorjaarscompetitie

Dinsdag 9 april

Voorjaarscompetitie

19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 11 april

Voorjaarscompetitie

19:00 – 22:00

Herenavond

Vrijdag 12 april

Voorjaarscompetitie

Zaterdag 13 april
09:30 – 18:00

Padel Voorjaarscompetitie

Zondag 14 april

Rood/oranjecompetitie

Groen/gelecompetitie

09:30 – 18:00

Padel Voorjaarscompetitie

Dinsdag 16 april
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 18 april
19:00 – 22:00

Herenavond

Maandag 22 april

Rood/oranjecompetitie

Groen/gelecompetitie

Dinsdag 23 april
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 25 april
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 30 april
19:30 – 22:30

Damesavond

Mei 2019
Donderdag 2 mei
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 7 mei
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 9 mei
19:00 – 22:00

Herenavond

Zondag 12 mei

Groen/gelecompetitie

Dinsdag 14 mei
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 16 mei
19:00 – 22:00

Herenavond

Zondag 19 mei

Rood/oranjecompetitie

Groen/gelecompetitie

Dinsdag 21 mei
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 23 mei
19:00 – 22:00

Herenavond

Zondag 26 mei

Rood/oranjecompetitie

Groen/gelecompetitie

Dinsdag 28 mei
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 30 mei
19:00 – 22:00

Herenavond

Juni 2019
Zondag 2 juni

Rood/oranjecompetitie

Groen/gelecompetitie

Dinsdag 4 juni
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 6 juni
19:00 – 22:00

Herenavond

Maandag 10 juni

Rood/oranjecompetitie

Dinsdag 11 juni
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 13 juni
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 18 juni
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 20 juni
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 25 juni
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 27 juni
19:00 – 22:00

Herenavond

Juli 2019
Dinsdag 2 juli
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 4 juli
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 9 juli
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 11 juli
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 16 juli
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 18 juli
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 23 juli
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 25 juli
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 30 juli
19:30 – 22:30

Damesavond

Augustus 2019
Donderdag 1 augustus
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 6 augustus
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 8 augustus
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 13 augustus
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 15 augustus
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 20 augustus
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 22 augustus
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 27 augustus
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 29 augustus
19:00 – 22:00

Herenavond

September 2019
Dinsdag 3 september
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 5 september
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 10 september
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 12 september
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 17 september
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 19 september
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 24 september
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 26 september
19:00 – 22:00

Herenavond

Oktober 2019
Dinsdag 1 oktober
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 3 oktober
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 8 oktober
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 10 oktober
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 15 oktober
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 17 oktober
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 22 oktober
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 24 oktober
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 29 oktober
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 31 oktober
19:00 – 22:00

Herenavond

November 2019
Dinsdag 5 november
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 7 november
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 12 november
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 14 november
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 19 november
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 21 november
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 26 november
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 28 november
19:00 – 22:00

Herenavond

December 2019
Dinsdag 3 december
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 5 december
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 10 december
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 12 december
19:00 – 22:00

Herenavond

Dinsdag 17 december
19:30 – 22:30

Damesavond

Donderdag 19 december
19:00 – 22:00

Herenavond